Loading...

Zákaznická podpora: info@top-ceny.eu  

 

0
Loading
Košík je prázdný
Tento produkt není aktuálně v naší nabídce. Můžete se ale podívat na naše další zboží.
Detoxikační čistící náplasti DH-8

Detoxikační čistící náplasti DH-8

Detox Healing Pads DH-8

  • Detoxikační čistící náplasti
  • 8 kusů v balení
  • Použití: každý večer po dobu 2 týdnů, poté stačí 1 až 2 krát týdně
  • Vyrobeno z bambusu a extraktu dřeva
  • Baleno vakuově a v krabici

Detox Healing Pads DH-8

Toxické chemikálie ať už umělé nebo přirozené se často dostanou do lidského těla a způsobí nejrůznější problémy a komplikace. Rozvíjejí se do nejrůznějších problémů a bolestí. Nohy jsou považovány za kanály pro mnoho životně důležité orgány s více než 60 akupunkturních bodů, je to místo kde přirozená očista začíná. 

 

Teplo z těchto detoxikačních náplastí pomáhá vstřebávat pot ze spodní části našich nohou, které nesou toxiny a tělesný odpad. Možné aplikovat také na krk, ramena a kolena. DETOX HEALING PADS DH-8 pomáhá a zmírní příznaky spojené s artritidou, revmatismem, krevním tlakem, zrakem, kožními problémy, stresem, těžká únavy, bolesti hlavy, návalu horka, změně nálady, bolesti zad a kloubů, odstraní těžké kovy toxicity, obezitě, letargie zácpy, alergií, špatném krevním oběhu i u všech druhů zdravotních problémů. 

 

Návod k použití

Odstraňte ochrannou vakuové balení. Připojte dřevný ocet (barevná strana) na prostředek náplasti lepící pásky. Polštářek vložte přímo na postiženou oblast po dobu 6 až 8 hodin. Pětkrát týdně po dobu nejméně jednoho měsíce. Nejlepší pro použití v noci, protože právě v noci jsou nejúčinnější, když vaše tělo je v klidu. Vyjměte je a zlikvidujte použité a omyjte postižené místo v případě potřeby. Detox náplasti aplikujte na spodní straně jedné nebo obou nohou, stejně i na nabobtnané nebo bolestivé oblasti. Tělo při aplikaci na nohy, kolena, pasu, ramene, loktu i krku zmírní bolesti, sníží otoky a odstraní toxiny.

 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepropichujte balení obsahující dřevný ocet extrakt prášek. Pouze pro vnější použití. Nekonzumujte, pozor na styk s očima. Skladujte na chladném a suchém místě.

99 Kč

Momentálně VYPRODÁNO

Prodalo se již 22 kusů
Tento produkt si spolu s vámi prohlíží dalších 13 lidí

 

99