Loading...

Zákaznická podpora info@top-ceny.eu 

0
Loading
Košík je prázdný
Tento produkt není aktuálně v naší nabídce. Můžete se ale podívat na naše další zboží
Smartík - dětský interaktivní notebook

Smartík - dětský interaktivní notebook

Skvělý dárek pro všechny děti. V notebooku je 84 vzdělávacích aktivit například angličtina.
Počítač se snadno obsluhuje, má mluvený doprovod. Snadná volba všech aktivit a her pomocí kolečka a číslice pod zvolenou hrou Vzrůstající obtížnost, skóre a motivace k lepším výkonům…
Komunikuje s dítětem prostřednictvím obrázků na displeji, hlasu, hudby ve vysoké kvalitě a zvukových efektů. Má širokoúhlý LCD displej, pro snadné malování. Funkční myš Volba aktivit pomocí kolečka. Klávesnice je česká.
CVIČEBNICE - Speciální funkce, při které se cvičebnice používá. Obsahuje 250 barevných obrázků, které prohloubí dětskou slovní zásobu. Výuka psaní 250 slov v češtině a v angličtině. Dítě se zlepšuje v psaní nových slov spojených s každodenním životem: divoká zvířata, povolání, lidské tělo a další. 
UPRAVENÉ METODY UČENÍ - Vybrané aktivity, které pomáhají při vývoji myšlení dítěte. Snadná volba her s mluveným vysvětlením jak postupovat.
SOFTWARE VYHOVUJÍCÍ POTŘEBÁM DÍTĚTE - Vychází ze základních možností dítěte, procvičováním se dítě zlepšuje a zdokonaluje. Výuka je závislá na zájmu dítěte o hru a sebevzdělávání se. Kompletní vysvětlení každé aktivity s vysvětlujícím obrázkem.
VHODNĚ NAVRŽENÝ DESIGN PRO DĚTI - Česká klávesnice v abecedním pořadí, snadný přístup ke všem aktivitám a hrám Velkokapacitní čip, který obsahuje velkou databázi mluvených frází a obrázků. Displej s vysokým rozlišením pro kvalitní zobrazení vysvětlujících obrázků a doprovodné zvuky ve vysoké kvalitě.

Baterie: 4x 1,5 V AA

Velikost displeje: 10 x 5 cm

Velikost balení: 40 x 33 x 8,5 cm

Věková kategorie: od 3 let

1 147 Kč

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO.

Prodalo se již 22 kusů
Tento produkt si spolu s vámi prohlíží dalších 13 lidí

 

1147